“PAŞA Bank” yeni “Miles&Smiles PAŞA Bank Signature” kartını xüsusi endirimlə təqdim edir
(®) Ölkənin aparıcı korporativ maliyyə institutu “PAŞA Bank” müştəri təcrübəsini daha da zənginləşdirmək məqsədilə yeni kampaniyaya start verib. Kampaniya çərçivəsində bankın təqdim etdiyi premium imtiyazlarla dolu “Miles&Smiles PAŞA Bank Signature” kartı xüsusi endirimlə təklif olunur.
Müştərilər 31 oktyabr 2025-ci il tarixinədək kartı illik 90 AZN deyil, cəmi 50 AZN-ə əldə etməklə, həm gündəlik xərclərdə əlavə millər qazanacaq, həm də beynəlxalq səyahət imkanlarından yararlana biləcəklər.
Yeni kart sahibinə təqdim edilən imtiyazlara daxildir:
- İldə 4 dəfə pulsuz hava limanı transferi;
- Heydər Əliyev Beynəlxalq Hava Limanında “Premium Lounge” və “Fast track” xidmətlərindən istifadə imkanı;
- “DragonPass” vasitəsilə beynəlxalq biznes-zallara çıxış;
- Dünyanın müxtəlif ölkələrində eksklüziv endirimlər və xüsusi təkliflər.
Üstəlik, hər alış-verişdə əlavə millər toplayaraq Türk Hava Yolları və “Star Alliance” aviaşirkətləri ilə 300-dən çox istiqamətə səyahət etmək mümkündür.
“PAŞA Bank” müştəriləri bu fürsətdən yararlanaraq həm gündəlik ödənişlərini daha dəyərli edə, həm də növbəti səyahət xəyallarına daha da yaxınlaşa bilərlər.
Kampaniyanın şərtləri və kartın üstünlükləri barədə ətraflı məlumat almaq və sifariş üçün linkə keçid edin.