AccessBank-dan “Sərbəst depozit”: Yüksək gəlir və tam sərbəstlik!
(®) Müştəriyönümlü yanaşması ilə seçilən AccessBank “Sərbəst depozit” məhsulunu təqdim edir. Bu əmanət həm yüksək gəlir, həm də vəsaitlər üzərində tam sərbəstlik imkanı yaradır.
“Sərbəst depozit”in ən böyük üstünlüyü, əmanət məbləğini istənilən vaxt artırmaq və ya geri götürmək imkanıdır. Bu çeviklik müştərilərə öz yığım planlarını rahatlıqla qurmağa, ehtiyaclarına uyğun dəyişikliklər etməyə imkan yaradır.
Məhsulun daha bir üstünlüyü isə faizlərin kapitallaşmasıdır. Bu imkan sayəsində gəlirlik daha da artır və vəsait daim böyüyür.
Depozit açmaq üçün tələb olunan minimum məbləğ cəmi 100 AZN və ya 100 USD təşkil edir. Bu isə məhsulu həm fiziki şəxslər, həm də fərdi sahibkarlar üçün əlçatan edir.
“Sərbəst depozit” üzrə faiz dərəcələri milli valyuta (AZN) üzrə fiziki şəxslər üçün illik 9.5%, fərdi sahibkarlar üçün 6%, ABŞ Dolları (USD) üzrə isə fiziki şəxslər üçün illik 3%, fərdi sahibkarlar üçün 2% təşkil edir.
AccessBank hər zaman olduğu kimi, müştərilərinə ehtiyac və gözləntilərinə uyğun innovativ, sərfəli və rahat maliyyə həlləri təqdim etməyə davam edir.