Mazda alan zaman, 2000 L benzin, KASKO, qeydiyyat xərcləri HƏDİYYƏ olunur! - VİDEO
Mazda Azərbaycan avtomobil sahibi olmaq istəyənləri sevindirəcək eksklüziv kampaniya ilə çıxış edir.
Yeni kampaniya çərçivəsində, Mazda-nın 2024-cü ilə aid istənilən modelini alan hər bir müştəriyə aşağıdakı üstünlüklər hədiyyə olunur:
- 2000 Litr Premium Benzin – Uzun müddət yanacaq xərci çəkmədən sürüş zövqünü yaşayın.
- 1 İllik Tam Kasko Sığorta – Avtomobilinizi ilk gündən etibarən təhlükəsiz və qorunan şəkildə istifadə etməyə başlayırsınız.
- Qeydiyyat Xərcləri – Bütün dövlət qeydiyyat prosedurlarını Mazda Azərbaycan öz üzərinə götürür. Siz yalnız sükan arxasına keçirsiniz.
Mazda Azərbaycan nümayəndələrinin bildirdiyinə görə, bu kampaniyanın məqsədi yalnız satışları stimullaşdırmaq deyil, həm də müştəri rahatlığını maksimum səviyyədə təmin etməkdir.
"Biz istəyirik ki, müştəri avtomobili alarkən heç bir əlavə maliyyə yükü hiss etməsin. Mazda ilə avtomobil almaq artıq bir üstünlükdür — həm keyfiyyət, həm də xidmət baxımından," — deyə Mazda Azərbaycan satış meneceri bildirib.
Kampaniya 2024-cü ilə aid bütün mövcud Mazda modellərinə şamil olunur:
Mazda 3 – Kompakt dizayn, yüksək performans və texnoloji üstünlüklər.
Mazda CX-5 – Brendin Azərbaycanda ən çox satılan və tanınan SUV modeli.
Mazda CX-60 – Mild hybrid texnologiyası ilə təchiz olunmuş güclü və ekoloji SUV.
Mazda CX-90 – 7 nəfərlik geniş ailələr üçün nəzərdə tutulmuş, yüksək səviyyəli tam ölçülü SUV.
Həmçinin qeyd edək ki, Mazda markasının Azərbaycanda təqdim etdiyi modellər son texnologiyalarla təchiz olunub və i-Activsense təhlükəsizlik sistemi, Skyactiv mühərrik texnologiyası, premium salon materialları kimi üstünlüklərlə seçilir.
Ətraflı məlumat almaq üçün Mazda Azərbaycan-ın Babək prospektində yerləşən nümayəndəliyinə müraciət edin: