Yeni mənzil istəyənlərin diqqətinə: Biləcəridə 2 otaq studiya, yeni mənzillər satışa çıxdı
(®) "Kristal" "Biləcəri" yaşayış kompleksində yeni, məhdud sayda mənzilləri satışa çıxardı!
"Avtovağzal" metro stansiyasının yaxınlığında yerləşən bu kompleksdə mənzil almaq istəyənlər üçün müxtəlif seçimlər təqdim olunub: Layihədə 2 otaq studiya, 2, 3 və 4 otaqlı mənzil variantları yenidən satışdadır.
Satış şərtləri isə hər kəsin fərqli ehtiyac və büdcəsinə uyğun olaraq tənzimlənir. Seçim sizindir: daxili faizsiz kredit və ya ipoteka.
Məsələn, 48,27 m², 2 otaq studiya tipli tam təmirli mənzilin ümumi satış qiyməti 111 021 AZN təşkil edir. Əgər ipoteka ilə almaq istəyirsinizsə, cəmi 44 408 AZN ilkin, 10 il müddətində isə ayda sadəcə 918 AZN ödəməklə bu mənzilə sahib ola bilərsiniz. Sərfəli və şəffaf şərtlərlə yeni evinizə qovuşmaq üçün tələsin.
"Biləcəri" yaşayış kompleksində bütün mənzillər müasir üslubda tam təmir olunaraq, səs və istilik izolyasiyası ilə təchiz edilir. Tikintidə istifadə olunan materialların hər biri Avropa brendi olmaqla, beynəlxalq keyfiyyət standartlarına tam uyğundur. Ən əsası, mənzil sahibləri əlavə vaxt və vəsait sərf etmədən, yaşayışa tam hazır və çıxarışlı mənzillərini təhvil alacaqlar.
Qeyd edək ki, bu tipli mənzillər təkcə “Biləcəri” layihəsində deyil, eyni zamanda şirkətin “City Garden Narimanov”, “Park Yasamal” və “Yeni Sumqayıt” layihələrində də satışa çıxarılıb.
Ən sürətli satılan mənzillər əldən çıxmadan *1544 qısa nömrəsinə zəng edin və ya satış ofisinə yaxınlaşın.
Eləcə də kristal.az saytına daxil olaraq "Biləcəri" layihəsindəki mənzillərlə tanış ola bilərsiniz.