Biləcəridə faizsiz kreditlə mənzil satışları davam edir - "Kristal Abşeron
(®) "Kristal Abşeron"un Biləcəridə inşa etdiyi müasir və funksional yaşayış kompleksi həm əlverişli yerləşməsi, həm də sərfəli satış şərtləri ilə diqqət çəkir. Satışların sürətlə davam etdiyi bu layihədə mənzil sahibi olmaq üçün 36 ayadək faizsiz kredit və 20 illik ipoteka imkanı təqdim olunur. Mənzillərlə tanış olmaq üçün satış ofisinə və ya *1544-ə müraciət edə bilərsiniz.
"Avtovağzal" metro stansiyasına yaxın, şəhərə rahat çıxış imkanı ilə fərqlənən "Biləcəri" layihəsi 49 m²-dən 105 m²-dək sahəli mənzillərlə müştərilərə geniş seçim imkanı yaradır. Cəmi 30 % ilkin ödəniş edib, 20 ilədək ipoteka ilə ayda cəmi 965 AZN ödəməklə:
-54,46 m² sahəli;
-2 otaqlı studiya;
-Tam təmirli mənzil sahibi ola bilərsiniz.
Layihədə sakinlərin rahatlığı və təhlükəsizliyi üçün hər şey nəzərə alınıb: geniş və yaşıl park, özəl uşaq bağçası, 24/7 kamera-nəzarət sistemi, geniş və təhlükəsiz avtodayanacaq, müxtəlif iaşə obyektləri və s.
Kompleksdə mənzillər müasir dizaynı və funksionallığı ilə fərqlənir: yerdən tavanadək pəncərələr, səs və istilik izolyasiyası sistemi, beynəlxalq standartlara uyğun tikinti materialları və s. Mənzillərin planlaması və binaların yerləşməsi isə sakinlərə yaşayış məkanından maksimum faydalanmağa şərait yaradır.
Əgər siz də Biləcəri yaşayış kompleksində faizsiz kreditlə mənzil sahibi olmaq və ya sərfəli yatırım etmək istəyirsinizsə, *1544 nömrəsi ilə əlaqə saxlayın və ya satış ofisinə yaxınlaşın.