Baku Electronics-dən Qırmızı Xətt!
(®) Baku Electronics-dən çoxdan gözlənilən “Qırmızı Şənbə” bu dəfə yeni “Qırmızı Xəttimdir” deyir!
Mayın 9-dan 11-dək, möhtəşəm fürsətlər və inanılmaz endirimlərlə alış-veriş edərək qırmızı xətt çəkməyə hazırsınız?
Bu dəfə də Qırmızı sizlər üçün ən sərfəli təkliflərlə gəlir.
Belə ki, nağd alışda 70 %-dək endirim alış-veriş xəttinizi yeni bir səviyyəyə qaldıracaqdır.
Endirimli qiymətləri 24 ayadək bölmək imkanı isə bütün qırmızı sevənlərin əsl sevinci olacaqdır.
Bu dəfə taksit kartları ilə alış-veriş edənlər isə bütün Apple məhsullarını ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 18 aya bölmə imkanı ilə əldə edə biləcək.
Məişət texnikası, televizorlar, kondisionerlərdə isə alıcıları ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 24 ay bölmək imkanı gözləyir.
Fürsətlər bununla da bitmir. Belə ki mobil telefon, aksesuar və notbuklar ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 18 ayadək, bütün taksit kartları ilə ödəmə imkanı müştəriləri gözləyir.
Bu da o deməkdir ki, indi kondisioner 599.99 AZN yox, cəmi 399.99 AZN, paltaryuyan 669.99 AZN yox, cəmi 399.99 AZN, soyuducu 799.99 AZN yox, cəmi 399.99 AZN, televizor isə 379.99 AZN yox, cəmi 249.99 AZN qırmızı xəttini çəkənləri gözləyir!
Təkliflər bütün Baku Electronics mağazalarında və bakuelectronics.az saytında, üstəlik Sevenspace, Divanev və Motoverse-də də keçərlidir.
Qırmızı xəttin təklifləri sizi gözləyir! Fürsətləri qaçırmayın, alış-verişə indidən başlayın!
Ətraflı məlumat üçün: