Expressbank müştərisinə elektrikli avtomobil verib!
(®) Expressbankın VISA kart istifadəçiləri üçün keçirdiyi “Şans Ekspressi” lotereyasında IIl rübün FİNAL tirajı üzrə super uduşun sahibi müəyyən olunub.
Qalib 2024-cü il istehsalı olan Volkswagen ID4 Pure+ markalı elektrikli avtomobil udub. Hədiyyənin təqdimolunma mərasiminəBURADAN baxa bilərsiniz.
Qalib siyahısı: https://bit.ly/3E3HBiA
Qalib təsadüfi seçim proqramı ilə Expressbankın rəsmi sosial media hesablarında açılan CANLI YAYIMda seçilib. Yeni ilin ilk tirajında bayram ab-havasını qorumaq və daha çox müştəriyə sevinc bəxş etmək məqsədilə Expressbank VISA kart istifadəçiləri arasından canlı yayım zamanı təsadüfi seçim yolu ilə adları açıqlanan 6 nəfərə, hər birinə 500 AZN olmaqla pul mükafatı verilib.
SON 1 AVTOMOBİL sahibini gözləyir!
Qeyd edək ki, “Şans Ekspressi” lotereyası 31 mart 2025-ci il tarixinə qədər davam edəcək. Son Volkswagen ID.4 Pure+ avtomobili, IPhone 16, AirPods 4 və Apple Watch 10 kimi onlarla hədiyyələrin qalibləri müəyyən olunacaq.
LOTEREYAYA QOŞULMAĞA TƏLƏSİN!
Lotereyada iştirak etmək üçün sadəcə alış-veriş zamanı ödənişlərinizi Expressbank VISA kartları ilə etməyiniz kifayətdir. Hər 10 AZN ödəniş şanslar qazandırır.