“Park Bulvar” Ticarət Mərkəzində " VİSA" ilə möhtəşəm lotereya
(®) 25 noyabr 2024-cü il tarixindən etibarən “Park Bulvar” Ticarət Mərkəzində "Park Bulvarda – VİSA ilə alış-veriş sizdən, avtomobillər və hədiyyələr bizdən!" adlı stimullaşdırıcı lotereyaya start veriləcək. Lotereya 28 mart 2025-ci il tarixinə qədər davam edəcək.
Bu möhtəşəm lotereyaya qoşulmaq üçün iştirakçılar 25 noyabr 2024-cü ildən 28 mart 2025-ci il tarixinədək “Park Bulvar” Ticarət Mərkəzindəki istənilən satış məntəqələrindən VISA kartı ilə minimum 50 manat məbləğində alış-veriş etməli və bunun qarşılığında 1 kupon qazanmalıdırlar.
Lotereya iki tirajdan ibarət olacaq. Birinci tiraj 26 yanvar 2025-ci il, ikinci tiraj 30 mart 2025-ci il tarixində keçiriləcək.
Birinci tirajın qaliblərinə 3 ədəd Apple AirPods, 1 ədəd Apple Watch, 1 ədəd Apple MacBook, 2 ədəd Apple iPhone 15, 1 ədəd GAC GS3 Emzoom avtomobil veriləcək.
İkinci tirajın qaliblərinə isə 2 ədəd Apple AirPods, 1 ədəd Apple MacBook, 3 ədəd Apple iPhone 15, 1 ədəd Apple Watch, 1 ədəd Hyundai Tucson Hybrid avtomobili hədiyyə olunacaq.
Qeyd edək ki, lotereyada iştirak etmək üçün alış-veriş zamanı müştərilərdən kuponların toplanması vacibdir. Daha çox alış-veriş etdikcə daha çox şans qazanırsınız!
“Park Bulvar” Ticarət Mərkəzi sizi bu unudulmaz şansdan yararlanmağa dəvət edir!
Ətraflı məlumat üçün “Park Bulvar” Ticarət Mərkəzinin sosial media səhifələrini izləyin.