Unibankın “Əjdaha” lotereyasının üçüncü tirajının qalibləri seçilib
(®) “Unibank”ın Əjdaha lotereyasının 3-cü tirajının qalibləri Xəzər TV canlı efirində xüsusi kompüter proqramı vasitəsilə seçilib. Daha 252 nəfər “Unibank”dan müxtəlif hədiyyələr, pul mükafatlarının qalibi olub. “Əjdaha” lotereyanın 3-cü tirajının qaliblərindən 2 nəfər Toyota Corolla Cross avtomobili, 10 nəfər iPhone 15 Pro, 20 nəfər 1000 AZN, 20 nəfər 500 AZN, 200 nəfər isə 100 AZN qazanıb. Qaliblərin siyahısı bankın saytında yerləşdirilib: https://unibank.az/uploads/menus/1729881856qalibler3.pdf
“Əjdaha” lotereyasının üçüncü tirajında sentyabrın 21-dən oktyabrın 20-dək Unibank bank kartları ilə 50 manat və yuxarı ödəniş edərək, azı 5 şansı olan müştərilər iştirak edib. Qaliblərin siyahısında 10-15 şansı olanlarla yanaşı, on minlərlə şansı olanlar da var. “Əjdaha” lotereyasının üçüncü tirajında 240 Unibank müştərisi ümumilikdə 50 min manat pul mükafatı qazanıb.
Lotereyanın dördüncü tirajının qalibləri isə noyabrın sonlarında Xəzər TV-nin canlı yayımında xüsusi kompüter proqramı vasitəsilə təsadüfi seçmə üsulu ilə seçiləcək. Artıq oktyabrın 21-dən noyabrın 20-dək etdiyiniz ödənişlər sizə 4-cü tiraj üçün şans qazandırır. Hər tirajda iştirak etmək üçün həmin tiraj müddətində azı 50 manatlıq ödəniş edib, minimum 5 şans qazanmaq lazımdır. Bu halda əvvəlki tirajda qazandığınız şanslar da bura əlavə olunur.
Dördüncü tirajda hər 10 manata 3 şans qazandıran partnyorların sayı daha da artıb. Noyabrın 20-dək Unibank kartınızla aşağıdakı ödənişlər sizə hər 10 manat üçün 3 şans qazandıracaq: