İnteryer Mebel Forumunun spikerləri bəlli oldu!
“Gələcəkdən Baxış” konsepti ilə 30 may 2024-ci il tarixində Gülüstan sarayıda 500 nəfərin iştirakı ilə baş tutacaq İnteryer Mebel Forumunun spikerləri məlum olub.
“Facemark” şirkətinin təşkilatçılığı və “Mutfakçı” şirkətinin Platinum Sponsorluğu, “MH Living Solutions” şirkətinin Gold Sponsorluğu, “La Casa Dei Sogni” şirkətinin Premium Sponsorluğu, “Airforce”, “Alvic”, “Blum Azərbaycan”, “Galvamet”, “Hettich”, “Kandar”, “Neolith”, “Nolte Küchen” “Schock”, “Veroquarzo” və “Başkent” restoranlar şəbəkəsinin sponsorluğu ilə 500 nəfərədək şirkət nümayəndələrinin iştirakı ilə baş tutacaq forum ölkəmizdə interyer dizayn və mebel sahəsinin inkişafına dəstəyi və sahə üzrə yerli kadrların daha da təkmilləşdirilməsini hədəfləyir.
3 moderator və 13 spiker “Gəcəkdən Baxış” konsepti ilə "İnteryerə Yeni Baxış", " Müasir Mebel Necə Olmalıdır?", "Dizayn Peşəsinin Sirləri: A-dan Z-yə Hər Şey " panelləri üzrə sahəyə dair müxtəlif mövzuları müzakirə edəcəklər.
Mutafkçı Azərbaycan şirkətinin təsisçisi İlkin Manafovun moderator olduğu “İnteryerə Yeni Baxış” panelində Chic İnteriors şirkətinin təsisçisi Ayatc Ağakişiyeva, Zarif Emin İnteriors şirkətinin təsisçisi Zərif Eminbəyli, Glasstech şirkətinin təsisçisi Elşən Süleymanov, Valpaint şirkətinin Kommersiya işləri üzrə direktoru Andrea Zonca, Chalk Studionun təsisçidi Leyla İbrahimova və Redesign şirkətinin təsisçisi Tural Namazov öz təcrübələrini bölüşəcəklər.
MH Living Solutions şirkətinin təsisçisi Mira Hacıyevanın moderator olduğu "Müasir Mebel Necə Olmalıdır?" panelində Embawood şirkətinin Baş direktorun kommersiya işləri üzrə müavini Zaur Quliyev, İdea MMC şirkətinin Təsisçisi və Baş Direktoru İbrahim Alısoy, Blum Azərbaycan şirkətinin Rəhbəri Eldəniz Abdullayev, Renner şirkətinin İxrac sahəsi meneceri Federico Ghelfi, Neolith şirkətindən Anna Kotova və BizimOda şirkətinin təsisçisi Vüsal Əlisoy diqqət edilməli mövzulara toxunacaq.
"Dizayn Peşəsinin Sirləri: A-dan Z-yə Hər Şey!" panelində Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti | "Mühit Dizaynı" Kafedrasının Dosenti, Beynəlxalq Memarlıq Akademiyasının Professoru Nərgiz Ağayevanın, F.Q Partners MMC şirkətinin təsisçisi Fərid Qaçayev, Azmob və 123 Media şirkətinin təsisçisi Tural Ozan, "KHALILOV'S" ARCHİTECTURE & DESIGN şirkətinin təsisçisi Rafael Xəlilov və GH Designo şirkətinin təsisçisi Günay Hüseynin spikerliyi ilə baş tutacaq.
İnteryer Mebel Forumuna bilet əldə etmək və tədbir ilə bağlı daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün forumun rəsmi internet səhifəsinə (https://imforum.az) keçid edə və sosial media hesablarımızı izləyə bilərsiniz.