“Azərpoçt” 3 ədəd Pikap alır
Аzərbаycаn Rеspublikаsı Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyi “Azərpoçt” MMC 3 ədəd Pikap tipli nəqliyyat vasitələrinin alınması üzrə təkliflər sorğusu elan еdir.
Marja xəbər verir ki, iddiaçılar təkliflər sorğusunda iştirаk еtmək üçün aşağıdakı sənədləri qapalı zərfdə möhürlənmiş formada kağız daşıyıcıda 21.12.2020-ci il saat 17:00-a kimi təqdim etməlidirlər.
Təkliflər sorğusu proseduru "Dövlət satınalmaları haqqında” Azərbaycan Respublikasının Qanununa uyğun keçiriləcəkdir. İddiaçılar təkliflər sorğusunda iştirak etmək üçün tələb olunan sənədləri 21.12.2020-ci il saat 17:00-a qədər kağız daşıyıcıda, zərfdə möhürlənmiş formada Bakı şəhəri, Üzeyir Hacıbəyov küçəsi 72 ünvanına "Azərpoçt” MMC-nin inzibati binasına təqdim etməlidirlər. İddiaçıların təklifləri 22.12.2020-ci il saat 11:00-da açılacaqdır.