• Paket 2: Fəaliyyət sahəsindən asılı olaraq 12 ayadək güzəşt müddəti
• Paket 4: Zaminsiz kredit
Bu paketlər mikro sahibkarların mövcud istəklərini həyata keçirmək, ilin son tələbatını qarşılamaq və yeni il planlarını reallaşdırmaq üçündür. Kredit şərtləri mövsümi ehtiyacları nəzərə alaraq mikro bizneslərin fəaliyyətini dəstəkləyir.
2026-cı ildə biznesini daha da böyütmək istəyən mikro sahibkarlar bu fürsətdən faydalanaraq ilin sonunu strateji hazırlıq mərhələsinə çevirə bilərlər.
Kampaniyadan yararlanmaq istəyən sahibkarlar Unibankın filiallarına müraciət edə bilərlər: “Sumqayıt”, “Xırdalan”, “Əcəmi”, “İnşaatçılar”, “Əhmədli”, “Bakıxanov”, “Mərdəkan”, “Nərimanov”, “Neftçilər”, “Sədərək”, “Quba”, “Xaçmaz”, “Şəki”, “İsmayıllı”, “Bərdə”, “Şəmkir”, “Gəncə”, “Kəpəz”, “Tovuz”, “Mingəçevir”, “Salyan”, “Beyləqan” və “Lənkəran”.
Bankın məhsul və xidmətləri haqda ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan, Bankın saytından (www.unibank.az) və yaxud rəsmi sosial media hesablarından (www.facebook.com/unibank.az, https://www.instagram.com/unibank.az/) əldə etmək olar.