Bankda "Qara cümə" kampaniyası
“Black Friday”də Birbank taksit kartları ilə 70%-dək endirimlə alın, 24 ayadək taksitlə ödəyin(®) Noyabr ayının sonuncu cümə gününü bütün dünya səbirsizliklə gözləyir. Birbank taksit kartları isə bu həyəcana daha bir həyəcan qatır. Belə ki, 30 noyabr tarixinədək Birbank taksit kartları ilə partnyorlarda ödənişlər 70%-dək endirim qazandırır. Üstəlik də məbləği 24 ayadək bölərək hissə-hissə ödəmək mümkündür.
Dünya trendini fürsətə çevirmək bu qədər asandır. Arzuladığınız hər şey – geyim, elektronika, məişət avadanlıqları, ev əşyaları indi daha əlçatandır. İndi 70%-dək endirimlə alın, 24 ayadək taksitlə ödəyin.
Ətraflı məlumat üçün: www.b-b.az/tkpk
Daim ən son rəqəmsal yeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olan Birbank, 3 milyondan çox aktiv istifadəçisi olan mobil tətbiqi, 115 filial və 50 şöbədən ibarət Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir. Bank 2025-ci ilədək ölkənin birinci bankı Kapital Bank adı altında müştərilərinə xidmət göstərib və PAŞA Holding-ə daxildir. Kapital Bank isə hazırda maliyyə institutu olaraq fəaliyyətini davam etdirir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün Birbank.az saytına, 196 Əlaqə Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.