Nərimanovda 36 ayadək faizsiz kreditlə premium təmirli mənzillər satışda
Nərimanovda premium mənzil sahibi olmaq üçün çox gözlənilən şərtlər geri döndü!“City Garden Narimanov” layihəsində 30% ilkin ödənişlə, 36 ayadək faizsiz və komissiyasız daxili kredit imkanı yenidən aktivdir. Şəhərin mərkəzində, sosial infrastrukturla əhatələnmiş bu premium yaşayış kompleksində təmirli mənzillərə indi daha rahat şərtlərlə sahib ola bilərsiniz.
Layihənin əlverişli yerləşməsi sakinlərə həm təbiətlə əhatələnmiş, sakit və komfortlu yaşayış, həm də şəhərin dinamik həyatına yaxınlıq imkanı yaradır. Burada məktəb, uşaq bağçası, ticarət və əyləncə mərkəzləri, səhiyyə və digər xidmət obyektləri kimi əsas sosial infrastruktur tam şəkildə nəzərə alınıb. “City Garden Narimanov” sakinlərinə vaxt itirmədən rahat və dolğun həyat tərzi yaşamaq imkanı təqdim edir.
"City Garden Narimanov"un seçilən əsas xüsusiyyətlərindən biri də mənzillərin yüksək keyfiyyətli, premium təmirli şəkildə təhvil verilməsidir. Təmir zamanı İtaliya, Almaniya, İsrail və Türkiyə kimi ölkələrin dünya miqyasında tanınmış brendlərinin avadanlıqlarından istifadə olunur. Santexnika, mətbəx aksesuarları, istilik sistemi, elektrik avadanlıqları və digər texniki detallar beynəlxalq standartlara tam cavab verir.
Müştərilər həmçinin öz büdcə və ehtiyaclarına uyğun şəkildə müxtəlif ödəniş şərtlərindən yararlana bilərlər. 36 ayadək faizsiz daxili kreditlə yanaşı, 20% ilkin ödənişlə 20 ilədək ipoteka imkanı da mövcuddur.
Elə indi, “City Garden Narimanov” satış ofisinə yaxınlaşaraq layihə ərazisi ilə şəxsən tanış olmaq, real mənzil planlarını incələmək, mərtəbə və mənzərə seçimi etmək, təmir materiallarını və interyer həllərini yerindəcə görmək imkanından yararlana bilərsiniz.
Daha ətraflı məlumat üçün "City Garden Narimanov"un satış ofisinə yaxınlaşa və ya çağrı mərkəzi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ətraflı: