"TREVA Real Estate"dən daşınmaz əmlak brokerləri üçün xüsusi tədbir
Treva Real Estate şirkəti Azərbaycanda daşınmaz əmlak bazarının inkişafına dəstək məqsədilə ölkədə ilk dəfə daşınmaz əmlak brokerlərinə həsr olunmuş ixtisaslaşdırılmış tədbiri uğurla həyata keçirdi.
Tədbir zamanı sektorun mövcud vəziyyəti, bazarda yeni trendlər və innovativ yanaşmalar müzakirə olundu, həmçinin peşəkar brokerlər arasında təcrübə mübadiləsi və fikir paylaşımı üçün geniş imkan yaradıldı.
Proqram çərçivəsində daşınmaz əmlak sahəsində fəaliyyət göstərən yerli ekspertlərin və şirkət nümayəndələrinin çıxışları, təqdimatlar müzakirələr keçirildi. Müzakirələrdə bazarın inkişaf perspektivləri, rəqəmsallaşma prosesləri və satışda effektiv idarəetmə yanaşmaları kimi mövzular diqqət mərkəzində oldu.
Tədbir həmçinin brokerlər, developer-lər və investorlar arasında əməkdaşlıq və şəbəkələşməni gücləndirmək baxımından əhəmiyyətli platforma rolunu oynadı.
“Bu tədbirlə biz Azərbaycanın daşınmaz əmlak sektorunda peşəkar broker icmasının inkişafına və müasir satış yanaşmalarının tətbiqinə dəstək verməyi qarşımıza məqsəd qoymuşduq. TREVA olaraq bazarda şəffaf, effektiv və dayanıqlı əməkdaşlıq modelinin formalaşmasına töhfə verməkdən məmnunuq,” — deyə Treva Real Estate rəhbərliyi bildirib.
Treva Real Estate — 2025-ci ildən ölkə bazarında fəaliyyət göstərən, müasir yanaşmaları ilə seçilən daşınmaz əmlak şirkətidir. Şirkət satış və marketinq dəstəyi, broker şəbəkəsinin inkişafı, CRM və rəqəmsal idarəetmə alətləri, eləcə də daşınmaz əmlak üzrə investisiya və məsləhət xidmətləri təqdim edir.