Ayda 560 manat ödənişlə yeni avtomobil - 2000 MANAT DA ENDİRİM
(®) Mövsümün başlanğıcı ilə əlaqədar, Volkswagen Bakı Mərkəzi avtomobil satışına xüsusi şərtlər təqdim edir.
Məhdud sayda 2019-cu il istehsalı Volkswagen Polo Sedan Comfortline avtomobili çox əlverişli şərtlərlə - 27000 manata deyil, cəmi 25000 manata təklif olunur.
Bununla bərabər, avtomobil üçün sərfəli kredit və lizinq şərtləri də təqdim edilir. Beləki, avtomatik sürət qutulu Polo Sedan-a 36 ay müddətinə, 6999 manatdan başlayan ilkin ödənişlə sahib ola bilərsiniz. Kredit şərtlərinin müddəti ayda 560 manat ödəməklə 60 aya qədər uzadıla bilər.
Volkswagen Polo Sedan Comfortline öz seqmentinin ən əlverişli avtomobillərindən biridir. Avtomobil güclü komplektasiyaya və yüksək keyfiyyətə malik olması müqabilində alıcılar üçün çox sərfəli qiymətə təqdim olunur. Bu model 1.6l həcmli sadə mühərrikə və 110 at gücünə malikdir. Polo Sedan avtomobilinin şossedə 100km-də 4.7l yanacaq işlətməsi, onu öz seqmentinin ən qənaətcil avtomobili edir.
Kampaniya barədə daha ətraflı məlumat və sifariş üçün şəhər telefonlarından *7788 ilə əlaqə saxlaya və ya Volkswagen Bakı Məkəzinə yaxınlaşa bilərsiniz.