Bakı-Sabunçu-Bakı elektrik qatarlarının hərəkəti dayandırılır
Təmirlə əlaqədar olaraq 31 may, 01,02 iyun 2019-cu il tarixlərində (üç gün) yeni istifadəyə verilmiş Bakı-Sabunçu-Bakı marşrutu üzrə hərəkət edən elektrik qatarlarının hərəkəti dayandırılır.
“Azərbaycan Dəmir Yolları”nın yaydığı məlumatda bildirilir ki, Bakı-Sabunçu-Bakı marşrutu üzrə elektrik qatarları 30.05.2019-cu il tarixində hazırda qüvvədə olan qrafik üzrə hərəkət edəcək.
"İyun ayının 3-dən etibarən Bakı-Sabunçu-Bakı elektrik qatarları yeni hərəkət cədvəli üzrə hərəkət edəcək. Qatarlarda gediş plastik kartla və biletlə təşkil olunacaq. Yeni hərəkət cədvəli haqqında əlavə məlumat veriləcək.
Hər şənbə, bazar və bayram günləri 6031/6032, 6033/6034, 6039/6040 nömrəli elektrik qatarları hərəkətdə olmayacaqdır. 30.05.2019-cu il tarixdən etibarən qatarların yeni hərəkət cədvəli haqqında əlavə məlumat veriləcəkdir.", - məlumatda deyilir.