Birbank taksit kartı sahiblərinə şad xəbər: Trendyol ödənişlərində hissəli ödəmə imkanının müddəti uzadıldı
(®) Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank taksit kartı sahibi olan müştərilərinə sərfəli imkanlar yaratmağa davam edir.
Trendyol ilə əməkdaşlıq çərçivəsində həyata keçirilən Birbank taksit kart sahiblərinə Trendyol ödənişlərində hissəli ödəmə imkanı 2 sentyabr 2024-cü il tarixinədək uzadıldı. Qeyd edək ki, kampaniya Trendyol-da “Azərbaycandan birbaşa al” seçimi ilə edilən sifarişlər üçün keçərlidir.
Belə ki, kampaniya çərçivəsində Birbank taksit kartı istifadəçiləri Trendyol mobil tətbiqindən çıxmadan ödənişlərini 2 və 3 aylıq taksitə bölə bilirlər. Bunun üçün istifadəçilər Trendyol mobil tətbiqinin son versiyasından istifadə etdiklərindən əmin olmalıdırlar. Eyni zamanda Trendyol.az vebsaytında da müştərilər bu funksiyadan yararlanmaq imkanına sahibdirlər.
Ətraflı məlumat üçün link: https://kbl.az/trnpr
Birbank kartı haqqında ətraflı məlumat üçün https://birbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya kartın Facebook və Instagram səhifəsinə müraciət edə bilərsiniz. Birbank kartını sifariş vermək üçün Birbank tətbiqini yükləyin, “1” yazıb 8196 qısa nömrəsinə SMS göndərin, WhatsApp vasitəsilə (+994 50) 999 81 96 nömrəsinə yazın və ya Birbank mərkəzlərinə müraciət edin.